HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

Vítejte a dejte nám chvilku

Člověk až cítí to, s jakou pečlivostí bylo stvořené.
Nechybí v něm nic. Láska, smích, emoce a nekonečné štěstí.
Lucka & Dominik

KONTAKT

Do It Better

Natáčení každé svatby je pro nás výzva. Ať už z technického hlediska, ale hlavně z toho lidského. S každým novým videm se snažíme někam dál posunout a proto vlastně “do it better”. V první řade se snažíme se snoubenci maximálně sblížit, aby nás na svatbě vnímali jako své kamarády. Po zkušenostech víme, že uvolněná atmosféra, kterou se snažíme svým chováním navodit je daleko důležitější než hrát si na profíka. A proto je pro vás a i pro nás daleko přirozenější mezi vás vstoupit na zachytit to “něco” co je mezi vámi.

Zažijte to znovu

Až po svatbě zjistíte,že to celé brutálně rychle uteklo zjistíte, že jste nemohli být u všeho, že chcete znovu zažít pocit kdy kráčíte uličkou k oltáři. Kdy kolem vás cítíte super energii vašich nejbližších, kteří vás pozorují pří prvním tanci. Pocit, kdy vás poprvé viděl ve svatební Váš otec a Vás manžel… Tohle jsou momenty, které jsou na svatbě moc rychlé. Díky videu si je zopakujete jako by se staly včera. My vám je ukážeme a věřím že, když si to video pustíte za 10 let budete mít ty stejné super pocity zase znovu.

Pozorujeme

Proto se nám daří dělat videa daleko osobnější emotivnější a jednoduše takové vaše. Snažíme se vaší svatbu prožít s vámi a do ničeho nezasahovat. Nevymýšlíme žádné trapné scénky a podobné věci, které by vás stavěli do jiné role, než ve skutečnosti jste. Pozorujeme jaké jsou vztahy mezi vámi a na ty potom decentně dáváme pozornost ve videu.

Termíny a tak

Natočením svatby naše práce, ale teprve začíná. Videa se snažíme dodat nejpozději do 16 týdnů od svatby. Jelikož je to docela náročný proces, myslete prosím na to, že nejlepší videa nevznikají pod časovým tlakem. A věřte, že když na video čekáte, nám šrotuje celou dobu hlavou, jak ho udělat tak, aby bylo co nejhustější. Chceme každému videu dát maximální prostor a péči.

Máme pro vás tyto balíčky

URČITĚ SI VYBERETE

KLIP

svatební klip
(3-6 min)

natáčení ve svatební den
(max. 12 hod)

Instagram feed
1 min. klip pro sociální sítě65 000 Kč

FILM

dokumentární film
(15-25 min)

svatební klip
(3-6 min)

natáčení ve svatební den
(max. 12 hod)

Instagram feed
1 min. klip pro sociální sítě

85 000 Kč

NAVÍC

PORTRÉTY
2 hod. natáčení mimo svatební den
8 000 Kč

EXPRESS EDIT
expresní dodání do 7 dnů
20 000 Kčpozn. ze zákulisí – 90% klientům po shlédnutí klipu nestačí a chtějí více. Delší dokument sestříháme po svatbě kdykoliv. Věřte, že ho budete chtít stejně!